0216 -000-00-00

Oto elektrik konusunda uzman ekibimiz ile yol yardım hizmetimiz en uygun fiyatlarla devam ediyor.

Araçların elektrik sistemlerinde oluşan arızalar ile alakalı alanında uzman ekibimiz nokta atışı arıza tespitleri ile sizlerin vaktini almadan en kısa sürede aracınızı çalışır hale getirmektedir. Şarj dinamosu, elektrik tesisatı arızası, oto elektrik arızası, akü bitmesi, akü takviyesi, lastik tamiri veya elektrik aksamlarında bulunan herhangi bir için hizmet sunmaktayız.

Acil Oto Elektrikçi

Acil Oto elektrikçi ustasına ihtiyaç duyduğunuz her an hizmetinize hazırız. Seçkinler yol yardım oto elektrik hizmetlerini aramanız yeterlidir.

Sizlere sadece bir telefon kadar uzakta olup İstanbul içerisinde bulunduğunuz konuma en hızlı şekilde gelip sorunu kalıcı olarak çözüme kavuşturuyoruz.

En Yakın Oto Elektrik

Size en yakın oto elektrikçi için bizleri arayabilirsiniz. Bulunduğunuz konuma hızlıca gelip aracınızı çalıştırmayı garantiliyoruz. Profesyonel teknik ekibimiz gerekli ekipmanlar ile ölçümleri ve müdahaleyi yapıp sizlere yardımcı olmak için hazır.

Acil Akü Takviye ve Akü Değişimi

Eğer aracınızın aküsünün bittiğinden şüpheleniyorsanız akü ölçüm cihazı ve akü takviye kablosu ile bulunduğunuz konuma gelip, en hızlı şekilde akü takviye veya değişim ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz.

Her marka model aracınızın elektrik sistemi konusunda sorunlarını özenle ve tamir edip elektrik arızalarınız konusunda problemlerinize son veriyoruz.

Sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda çözümler üreten seçkinler oto servis olarak akü satışı hizmeti de vermekteyiz. Bu hizmetlerimizin yanında siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti adına çekici hizmeti konusunda da yardımcı olmaya çalışmaktayız.